OBLICZA WIGE w UEP!

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

OBLICZA WIGE w UEP!

Kwiecień 07, 2018 - 18:29
Opublikowano w:

Podobnie jak w ubiegłym roku, uczniowie  ZS CKU z  klas ekonomicznych, wzięli udział w niezwykłej konferencji. W ramach „Drugich Dni WIGE” odbyły się spotkania pod wspólna nazwą OBLICZA WIGE. Zespoły studentów kół naukowych przedstawiły efekty prac w ramach staży studenckich. Spotkania były niezwykłe nie tylko dlatego, że tematyka staży jest bardzo współczesna i odnosi się do najnowocześniejszych rozwiązań naukowych i technologicznych, ale również dlatego, że wykonawcami są studenci wszystkich lat studiów – także najmłodsi.

Tematyka prezentacji to wachlarz obszarów jak z filmu SF, np.Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, Block Chain, Śledzenie statków poprzez analizę danych satelitarnych, Internet Rzeczy itp.

Nasi uczniowie kolejny raz mieli okazję „wejść” w rzeczywistość studiów, może nawet zaprojektować własną  ścieżkę edukacyjno - zawodową?

BK