„Ale to już było…” - Jubileuszowy Zjazd Absolwentów w ZS CKU

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

„Ale to już było…” - Jubileuszowy Zjazd Absolwentów w ZS CKU

Kwiecień 07, 2018 - 13:42
Opublikowano w:

6 kwietnia w mury ZSCKU zawitały dziesiątki absolwentów, którzy uczęszczali do szkoły w latach 1978-2018. Zjazd to jeden z punktów programu obchodów roku jubileuszowego.

 

Dla  uczestników spotkania gospodarze przygotowali pokazy musztry paradnej i judo oraz krótkie występy artystyczne w wykonaniu młodzieży i słuchaczy . Był także czas na spotkania z przyjaciółmi ze szkolnej ławy oraz z pedagogami przy kawie, herbacie i słodkościach. Absolwenci odwiedzili dawne sale lekcyjne, bibliotekę, ale mieli także, zwłaszcza ci nieco starsi, możliwość obejrzenia nowego budynku przy bulwarach nadwarciańskich.
Piątkowe, liryczno-wspomnieniowe spotkanie, zakończył Bal Absolwentów, który okazał się miłym przedłużeniem przyjęcia w szkole. Absolwenci przypomnieli sobie najpiękniejsze, młodzieńcze lata, ale okazało się, że nadal nie brakuje tematów do rozmów. Mamy nadzieję, że odżyły młodzieńcze przyjaźnie…

AS