Wykład w ramach porozumienia ZSCKU - UE

29 maja odbył się w ZS CKU ostatni w tym roku szkolnym wykład w ramach porozumienia o współpracy między naszą szkołą a Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Tym razem w przedsięwzięciu edukacyjnym uczestniczyła młodzież z dwóch klas pierwszych technikum-ekonomicznego oraz handlowego.

Swoje wykłady przedstawiły:
- mgr Agata Szyszko- doktorantka w Katedrze Informatyki Ekonomicznej, która   opowiedziała młodzieży o najnowszych trendach w informatyce ekonomicznej, wkład nosił tytuł:"Gdzie informatyka spotyka ekonomię. Moje  fascynacje informatyką";
- dr Hanna Wdowicka przedstawiła natomiast  wykład pod  tytułem: "Statystka nas dotyka" dotyczący statystyki ekonomicznej .
Młodzież, w ciekawy sposób, zgłębiała tajniki współczesnej ekonomii i informatyki.

AS