Unitarno-Integracyjny Obóz Klas Pierwszych Mundurowych w ZSCKU

Weekendowy obóz integracyjny rozpoczął się w piątek w godzinach popołudniowych i potrwa do niedzieli. W tym roku młodzież została zakwaterowana na ślesińskim ośrodku” Gwarek”. Uczestnicy survivalu to uczniowie klas: technik ekonomista służba skarbowo-celna , LO -klasa bezpieczeństwa wewnętrznego oraz klasa policyjna.  Jak co roku, nie zabraknie atrakcji „ dla ciała”, bo będzie zabawa w parku linowym w Kleczewie czy ognisko integracyjne. Młodzi adepci służb mundurowych nie będą tylko odpoczywać , gdyż w planie obozu są przewidziane także ćwiczenia z musztry, budowanie obozowiska oraz testy sprawnościowe .Obozy te to już szkolna tradycja , są doskonałym czasem integracji pierwszoklasistów i wspólnej zabawy, na którą w roku szkolnym brakuje czasu.

AS

... więcej zdjęć w galerii