Szkolny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Wiedzy Pożarniczej z cyklu „Młodzież zapobiega pożarom”.

W czwartek, 8 lutego 2018 r., chętni uczniowie z naszej szkoły rozwiązywali test z wiedzy o pożarach. Najliczniejszą klasą biorącą udział w rywalizacji, była 1E, ale nie zabrakło też strażaków z 3 BW i 1 BS. W sumie test pisało 19 osób.

Zwycięzcą turnieju został Denis Wojdęcki  - uczeń  klasy 3BW, na drugim miejscu uplasował się Michał Zawodni z 2 BW, na trzecim, Bartosz Makowski z 1 BS. Uczniowie ci  będą reprezentowali  naszą szkołę w miejskich eliminacjach turnieju wiedzy pożarniczej. Osobami, które wspierały,  a zarazem przeprowadzały turniej byli Panowi e- Marek Graniczny i Jacek Marciniak. W jury zasiadała także Pani Kinga Kubicka.

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za młodzież, która będzie  reprezentowała ZS CKU w Turnieju Miasta Konina.

MG