Sportowy Dzień Dziecka w ZS CKU

Tradycyjnie Dzień Dziecka w naszej szkole obchodzono na sportowo.

Imprezę rozpoczęły rywalizacje międzyklasowe w następujących konkurencjach:

  • Rzut kaloszem
  • Skoki na skakance długiej
  • Przysiady z ringiem na głowie

Nie brakowało również chętnych w turnieju piłki, gry w ringo  czy w przeciąganiu liny.

Równocześnie został przeprowadzony międzyklasowy konkurs plastyczny pt: „Żyj wesoło – żyj sportowo”. Doskonałą atrakcją był ustawiony namiot z Klubu STREFA, gdzie wykonywano pomiary BMI ( analiza składu masy ciała) oraz instruktorzy przeprowadzili 2 konkursy indywidualne dla młodzieży z nagrodami : I miejsce – 3 miesiące członkostwa w klubie , II miejsce – 1 miesiąc członkostwa w klubie , III miejsce – 2 tygodnie członkostwa w klubie. Instruktor z Klubu STREFA  poprowadził zajęcia grupowe  fitness – prosty układ choreograficzny z elementami wzmacniania (ćwiczenia wzmacniająco-funkcjonalne typu BODY CONDITION).

STREFA ufundowała wyjątkową nagrodę dla najlepszej klasy w szkole, w postaci darmowej, jednodniowej wejściówki do klubu z możliwością skorzystania z siłowni pod opieką trenera oraz z zajęć grupowych z instruktorką - tegorocznym zwycięzcą została klasa 3 L.

Sportowcom-gratulujemy