Spelling Master - SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Spelling Master

Dla kogo?

Uczniowie liceum i technikum, dla których pisownia w języku angielskim nie jest sekretem i są w tym dobrzy zgłaszają się do swojego nauczyciela języka angielskiego. Maksymalnie 3 osoby z jednej klasy.

Kiedy?

Termin zgłoszenia – do 12.03.2018 (u nauczyciela uczącego j. angielskiego)

I etap pisemny – 23.03.2018

II etap ustny – 25.03.2018

Co zyskujesz?

Jeśli uzyskasz min. 60% w pierwszym etapie konkursu otrzymasz ocenę bardzo dobrą z wagą ‘2’, jeśli zakwalifikujesz się do drugiego etapu – dostaniesz ocenę bardzo dobrą z wagą ‘3’,a jeśli znajdziesz się w pierwszej trójce będzie to ocena celująca z wagą ‘3’. Dodatkowo na zwycięzców czekają nagrody J.

Szczegóły u nauczycieli uczących lub u organiztora.

Organizator: Anna Tarka