Pracowity tydzień dla ekonomistów z klasy III E

Dzień po pisemnych egzaminach zawodowych - 12 stycznia 2018, uczniowie klasy III technikum ekonomicznego: Albert Szczepaniak i Marcin Wróbel wzięli udział w regionalnym etapie XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, która odbyła się w Poznaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Olimpiada jest organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne a jej celem jest edukacja ekonomiczna młodzieży, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce oraz wspieranie rozwoju uczniów szczególnie uzdolnionych.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki dwugodzinnych zmagań 60 uczestników, którzy zmierzyli się z problematyką tegorocznego hasła przewodniego olimpiady: „Wyzwania współczesnego rynku pracy”.

Albertowi i Marcinowi życzymy sukcesu i zakwalifikowania się do zawodów III stopnia olimpiady.