Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w szermierce

6 maja w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w szermierce w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych. Koniński Klub Szermierczy, a jednocześnie naszą Szkołę, reprezentowała Małgorzata Zawodniak. Małgosia ostatecznie po całym dniu zmagań wywalczyła brązowy medal!!!!!. Następnego dnia, wraz z koleżankami z Klubu, zdobyła złoto w Drużynówce. To ogromny sukces Małgosi i jej trenerów.

Małgorzata Zawodniak jest uczennicą klasy IBW. Przypomnijmy, że w tej klasie uczy się również Mistrz Polski w Judo Hubert Pieczyński!!.

Podsumowując ZS CKU ma obecnie 3 medalistów Mistrzostw Polski w sportach olimpijskich: Beata Reśkiewicz - IIIm MP Juniorek w Judo, Hubert Pieczyński - I m MP Juniorów Mł w Judo i Małgorzata Zawodniak - IIIm MP Juniorek Mł w szermierce. Mamy również Mistrza Polski w karate kyukushin. Jest nim Sebastian Rympel z IIP.