Konkurs Recytatorski im. ks. Jana Twardowskiego

Rozstrzygnięto i wręczono nagrody w  Konkursie Recytatorskim  im. ks. Jana Twardowskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu konińskiego, które odbywały się pod patronatem Senator RP Margarety Budner i Posła na Sejm RP Ryszarda Bartosika.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nagrody otrzymali:

  1. Mikołaj Karasiński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie,
  2. Hubert Pieczyński z Zespołu Szkół CKU w Koninie,
  3. Alicja Szafrańska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie.
 
Atrakcyjną nagrodą dla uczestników nagrodzonych i wyróżnionych, oprócz dyplomów i książek,  jest wycieczka do Senatu RP organizowana przez Senator Margaretę Budner.
 
Hubert Pieczyński jest uczniem klasy I BW. Aby wystartować w finale konkursu musiał przejść eliminacje szkolne, które zorganizowała Pani Magdalena Szczepaniak - we współpracy z biblioteką szkolną. Do występu finałowego ucznia przygotowała Pani Danuta Głoszkowska.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!