Integracyjny weekend w Zakopanem

Obchodom 40-lecia ZS CKU partneruje wiele imprez towarzyszących.Jednym z takich przedsięwzięć była wycieczka integracyjna uczniów klas młodzieżowych, słuchaczy form dla dorosłych i emerytowanych oraz obecnych pracowników szkoły, do Zakopanego. Ponad czterdziestu  uczestników wyprawy wyruszyło autokarem  w piątek, tj. 9 marca, by po raz ostatni w tym roku szkolnym, korzystać z elektryzującej aury zimowej stolicy Polski. Na miejscu czekała uczestników moc atrakcji, wrażeń i radości ze wspólnie spędzanego czasu.

Na Hali Gąsienicowej młodzież ćwiczyła (w umundurowaniu) musztrę paradną na wysokości 1500 m n.p.m. Narciarze natomiast, korzystając z ostatnich dni zimy, szusowali na stoku Małe Ciche. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy, dlatego niedzielny finał wycieczki  wszyscy powitali ze smutkiem i nostalgią... i już czekamy na kolejną górską eskapadę.

AK/AS