II BIEG LEGIONISTY

Z A P R O S Z E N I E

W imieniu  ZSCKU w Koninie i UKS Strzelec mam zaszczyt

zaprosić uczniów / absolwentów i pasjonatów biegów ekstremalnych

 do uczestnictwa

w

 II BIEGU LEGIONISTY

- dorzeczem rzeki Warty w Koninie,

 bieg organizowany jest pod patronatem Prezydenta Miasta Konina w dniu 23.09.2017r.

 

Zapisy dostępne na: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3308

 

                                               Zapraszają - Organizatorzy

 

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA (fragment)
Bieg jest płatny – 15zł za każdego uczestnika (płatne na konto UKS lub w kasie ZSCKU – Pracownia Symulacyjna)... na dystansie ok. 5 km z przeszkodami...,  może wziąć w nim udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania imprezy ukończyła 16 lat. Limit uczestników biegu wynosi 150 osób... Uwaga! Prawo startu mają osoby, które wystartują w umundurowaniu polowym (dowolny mundur, dopuszczalne spodnie kroju „bojówki” i koszulki, wymagane buty kroju wojskowego, trekkingowego z cholewką ponad kostkę, dopuszczalne są rękawice ochronne.... mundur można wypożyczyć w dniu biegu.