Być przedsiębiorcą

Adrianna Gabryś, Dominika Skowrońska, Kacper Błaszczyk, Hubert Jakubowski, Mateusz Ziarniak i Kamil Augustyniak – uczniowie Klasy I HI przygotowali innowacyjny projekt SMARTPEN-a. To inteligentny długopis, który przenosi pisany tekst ręcznie do komputera za pośrednictwem bluetooth.

Ada i Hubert przedstawiali na scenie koncepcję całego zespołu, ogrom pracy w przygotowanie projektu wniósł Kacper, jako główny grafik zespołu, który przygotował logotyp, stronę internetową i całą graficzną stronę prezentacji. Nad całością projektu intensywnie i sumiennie pracował cały 6-osobowy zespół.

15.11.2017 roku w Sali KDK Uczniowie brali udział w finale kampanii informacyjno-promocyjnej ,,Być przedsiębiorcą". Spośród 8 konińskich szkół, wyłoniono trzech zwycięzców: ZSGE – 1 miejsce, ZSHT – 2 miejsce i ZS Kopernik - 3 miejsce.  Pozostali Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy uczestnictwa w projekcie wraz z gratulacjami i słowami uznania za wkład pracy w całość przedsięwzięcia.

Naszym Uczniom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych  sukcesów.

AR

ZałącznikWielkość
PDF icon smartpen._3_8.11.2017.pdf1.99 MB