Bieg o Lampkę Górniczą

W sobotę 09 grudnia 9 osób z naszej szkoły zaangażowało się w organizację i pomoc przy Biegu o Lampkę Górniczą. Od godziny 08:00 na hali MOSiR w Morzysławiu dziewczęta: Martyna Sz., Martyna J., Wiktoria Sz., Aleksandra O. z klasy I P oraz Wiktoria T. z klasy IIBW pakowały pakiety dla biegaczy (300 szt.) następnie zasiadły w tzw. Biurze zawodów i wydawały biegaczom numery i pakiety. W tzw. międzyczasie Martyna J. z klasy I P wypisywała w książkowych prezentach odpowiednie adnotacje, Martyna Sz. z I P przyjmowała spóźnialskich zapisujących się i opłacających Bieg. W trakcie biegu dziewczęta z klasy II BW: Patrycja, Dżesika, Izabela i Wiktoria P. oraz reszta wspomnianych obstawiały Bieg czuwając nad biegaczami. Spotkałyśmy się również z Panem Jackiem Marciniakiem, który był uczestnikiem biegu - GRATULUJEMY!"
MN