Bieg Milowego Słupa

Już po raz kolejny nasza szkoła brała udział w Biegu Milowego Słupa - w tym roku trwa jego XIX edycja. 19 maja na stadionie przy ulicy Dmowskiego biegały dzieci i młodzież na różnych dystansach. Z naszej szkoły wystartowała duża grupa-ok.100 osobowa- zawodników i zawodniczek z klas licealnych i technikum. I choć nie stanęliśmy na podium, to byliśmy uczestnikami ogólnopolskiego, sportowego przedsięwzięcia, które uczy zdrowej rywalizacji wszystkie pokolenia-od przedszkolaka do maturzysty.
 
ZSCKU wystawiło również reprezentację sportowców do sobotniego biegu na 10 km, w którym wzięli udział następujący zawodnicy: Panie-Wioletta Brzychcy i Magdalena Szeflińska oraz Panowie-Jacek Marciniak oraz Janusz Gniewkowski. Reprezentacja naszej kadry pedagogicznej spisała się na medal. Całą imprezę sportową obstawiali  nasi uczniowie z klas mundurowych:1 BW, 1 P, 2 BW, 2P oraz 2E.
 
AS